W grupie 4B rozpoczęliśmy czwartkowe spotkania, podczas których Rodzice mogą poprowadzić zajęcia z przedszkolakami. Mają okazję opowiedzieć o swoich pasjach, ciekawym zawodzie, czy zmianach związanych z porami roku.

15 października mama Marysi w bardzo ciekawy sposób przedstawiła dzieciom informacje
o jesiennej pogodzie. Dzieci mogły dowiedzieć się, dlaczego dni robią się krótsze i chłodniejsze, a liście zmieniają kolor i spadają. Prawdziwą frajdą było „robienie wiatru”.

Nasza sala  przez chwilę wyglądała jak krajobraz po wichurze ale po chwili wszystkie rączki szybko wzięły się do pracy i uprzątnęły bałagan.  Z kolorowych liści powstały piękne korony.

W pełnym barw jesiennym parku, w jaki zamieniła się nasza sala, zatańczyły dzieci – żywe drzewa.

Dziękujemy za  twórcze zajęcia i zachęcamy kolejnych Rodziców do odwiedzania nas :)