2 marca  w naszym przedszkolu zagościli dobrze nam znani przyjaciele ze Stumilowego lasu.
W ich postaci podczas przedstawienia pt.: "Kubuś Puchatek i jego przyjaciele uczą zachowania się przy stole" wcieliły się dzieci z grupy 5A. Wszystkie przedszkolaki, począwszy od tych najmłodszych, po najstarsze, dowiedziały się jak kulturalnie zachować się przy stole, czego unikać, jak prawidłowo używać sztućców i wielu innych zasad niezbędnych w codziennym, kulturalnym spożywaniu posiłków.  Występ był ubogacony piosenkami i tańcem "Przebudzenie".

Dzieci oglądające przedstawienie bez trudności poradziły sobie z zagadkami, zadawanymi przez narratorów.
Teraz pozostaje tylko zastosować te piękne zwyczaje podczas przedszkolnych posiłków. Niech to będzie dla wszystkich grup zadaniem nie tylko na Wielki Post ale na cały rok przedszkolny

POWODZENIA!!!