1 czerwca to jest zawsze ważny dzień w naszym przedszkolu. Tę datę zna każdy – oczywiście wtedy przypada  Dzień Dziecka. Już od rana s. Alicja witała nas słodką niespodzianką. Była ona wstępem do tego, co nas czekało później. Wszyscy przeżywaliśmy ten dzień bardzo radośnie. Sale udekorowane balonami  również wyglądały wyjątkowo.  Niespodzianek było mnóstwo, jedną z nich były zabawy sportowe na placu zabaw prowadzone przez p. Dorotę i p. Rafała. Konkurencji było mnóstwo ale ze wszystkimi sobie poradziliśmy. Udało nam się nawet przeciągnąć naszego przedszkolnego węża przez tunel, co było prawdziwym wyczynem ponieważ stawiał on opór i był leniuszkiem.
W ciągu dnia mogliśmy się delektować kulinarnymi smakołykami s. Bogusławy… mniam, mniam!
A po podwieczorku czekały na nas lody. Był to udany dzień, pełen radości i zabawy. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko jeden raz w roku…