Cała wspólnota szkolno-przedszkolna spotkała się 19 marca na corocznym kiermaszu Wielkanocnym. Po wspaniałym Misterium przygotowanym przez uczniów klas piątych, które w tym roku nawiązywało do 1050 rocznicy Chrztu Polski, wszyscy pojawili się przy przygotowanych na tę okazję stolikach, na których podziwiać można było własnoręcznie wykonane przez dzieci prace. Były to: zajączki, kurczaczki, baranki i inne ozdoby kojarzące się ze zbliżającymi się świętami.  Nie zabrakło również pierniczków, ciast i pasztecików. Wszystkie stanowiska cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Świąteczny klimat sprzyjał zakupom na wielkanocny stół ale również rozmowom, których tematem były zbliżające się  Święta Zmartwychwstania Pańskiego.