Jak co roku w karnawale
radość wszędzie, tańce, bale.
Już basowo gra muzyka,
każdy fika, każdy bryka.
Idą lalki i księżniczki,
psy, rycerze, ogrodniczki,
policjanci, klauny, ptaki….
Czy to nasze przedszkolaki?

28 stycznia w naszym przedszkolu było radosne wydarzenie, jakim był bal karnawałowy.
Tuż za drzwiami przedszkola czekał na dzieci Czerwony Kapturek, który wszystkich zapraszał
do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane były w piękne stroje. Były księżniczki, rycerze, żołnierze, policjanci, przeróżne zwierzęta i mnóstwo innych postaci z bajek i nie tylko.
Nasz czas wspólnego bycia razem uświetnili znani i lubiani wszystkim dzieciom - Gucio i Duduś. Radości było co niemiara. Cały dzień, na pięknie udekorowanej sali, trwały wspólne tańce, konkursy
i zabawy. Pomiędzy kolejnymi z nich był czas na zjedzenie wielu pyszności przygotowanych na ten dzień.
Jednak wszystko co dobre musi się skończyć… i trzeba było wracać do domu. Pozostały w nas piękne wspomnienia i już teraz czekamy na kolejny bal, który będzie za rok!