Święto Matki Bożej Miłosierdzia ( 16 listopada) uczciliśmy w naszym przedszkolu wystawiając przedstawienie o tematyce patriotycznej "Wars i Sawa" dla dzieci z przedszkola o 10.00 i dla rodziców dzieci o 15.30. Występ przybliżył widzom historię spotkania Warsa i Sawy opowiedzianą w uroczy, wdzięczny sposób przez dzieci z grupy 5a. Głównym przesłaniem, które wypłynęło z przedstawionych treści były słowa jednogłośnie wypowiedziane przez dzieci: "nic prócz miłości nam nie potrzeba". Dorośli włączyli się w śpiew znanych ze swojej młodości piosenek "Kiedy rano jadę osiemnastką" oraz "Jest Warszawa". Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą o miłosierdzie i ochronę od wszelkiego zła dla naszej stolicy Warszawy i Bożym błogosławieństwem.