Przygotowania do Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla każdego z nas. W tym roku był on szczególnie ważny dla trzy- i czterolatków w naszym przedszkolu. Pierwszy raz stanęli na scenie i wcielili się w role pastuszków, aniołków, trzech króli i przede wszystkim Maryi oraz Józefa. Rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo mogli podziwiać nasze przedszkolaki w przedstawieniach jasełkowych, do których przygotowały się pieczołowicie pod kierunkiem swoich wychowawczyń oraz nauczycielek od rytmiki - Pani Agaty i Pani Ewy. Opowieść o narodzinach Jezusa, w wykonaniu najmłodszych grup, wzruszyła do łez niejednego widza.

Nie zabrakło również ciepłych słów w formie życzeń, które do zgromadzonych gości skierował ks. Franciszek oraz siostra Alicja - Dyrektor Przedszkola. Spotkanie przebiegało w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.