W dniach 1 i 2 lutego w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka.Są to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z grup 5-latków również o Nich pamiętały i przygotowały przedstawienia. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Wszyscy z dumą patrzyli na artystów, którzy włożyli wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek do Dziadków. Gościom towarzyszył uśmiech na twarzy, radość oraz łzy wzruszenia.