Karnawał to czas zabawy, gdzie ważnym elementem są bale. Dzieci z radością oczekują na ten dzień. Tak też było u nas. W dniu 7 lutego odbył się bal karnawałowy. Tego dnia nasze przedszkole wyglądało zupełnie inaczej. Sala gimnastyczna zamieniła się w piękny, kolorowy świat podwodny, a sale poszczególnych grup były ozdobione krepiną i balonami. Do przedszkola zawitali niecodzienni goście. Na balu obok księżniczek, rycerzy, postaci z ulubionych bajek pojawili się także żołnierze, strażacy i syrenki. W swoich salach dzieci zaprezentowały wybrane z rodzicami stroje. Następnie w "podwodnej sali" siostra Alicja oficjalnie rozpoczęła bal. Pan Duduś i pan Gucio śpiewali i grali, a wszyscy tańczyli w rytm skocznej muzyki. Nie zabrakło zabaw i konkursów, w których przygotowaniu pomagały też pani Dorotka i pani Agatka. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Cieszymy się, że następny bal już za rok.