10.02.2017 najstarsze grupy z naszego przedszkola świętowały Uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Pięknym prezentem dla nich, oprócz tych, które same przygotowały dzieci, było przedstawienie muzyczne pt.: „Piotruś i Wilk”, przygotowane przez Panią Małgosię Viresco – Trzcińską. Początkowo dziewczynki ćwiczyły na lekcjach baletu z radością poznając kolejne elementy ruchów scenicznych. Później dołączyli chłopcy, którzy świetnie poradzili sobie w rolach wilków, myśliwych i drzew. Całość uświetniły piękne stroje i dekoracje. Jak widać czasem nie trzeba słów, by pięknie oddać treść i emocje przedstawienia. Wszystkim bardzo się podobało, gdyż przedstawienie wykonane w sali widowiskowej było naprawdę na miarę przestawienia teatralnego. Na koniec dzieci powiedziały piękne wiersze i zaśpiewały piosenki, oraz obdarowały prezentami kochanych Dziadków.