14 marca dzieci z grupy 6a wybrały się na wycieczkę do Telewizji Polskiej przy ul Woronicza 17 w Warszawie. Przewodnik opowiedział o poszczególnych funkcjach osób pracujących w reżyserce, a następnie zaprowadził zwiedzających do drugiego pomieszczenia, w którym znajdowało się wiele monitorów. Dzieci obejrzały także studio telewizyjne, w którym nagrywany jest program poranny ”Pytanie na śniadanie” oraz zobaczyły garderoby wypełnione przeróżnymi kostiumami aktorskimi.  Ponadto w muzeum telewizji miały możliwość zobaczenia najstarszych kamer i sprzętów telewizyjnych, a także legendarnych postaci z bajek i programów dla dzieci takich jak: Kulfon i Monika czy Jacek i Agatka. Wycieczka była bardzo ciekawa!