W piękny wtorkowy poranek grupa 6c wybrała się na stadion Legii Warszawa. Dzieci chciały spotkać się z maskotką klubu – Misiem Kazkiem. W poszukiwaniach pomogła pani Maja. Okazało się, że Miś zostawił dla przedszkolaków koperty z zadaniami i podpowiedziami, gdzie go można znaleźć. W czasie poszukiwań dzieci odwiedziły szatnię piłkarską, ławki rezerwowych i zrobiły rozgrzewkę jak prawdziwi piłkarze. Następnie dotarły do sektora rodzinnego, gdzie czekał Miś Kazek. Na końcu był czas na wspólną zabawę: kolorowanie, strzały do bramki, rzuty do kosza. Starszaki pożegnały klubową maskotkę i wybrały się na spacer po Łazienkach Królewskich. Słoneczna pogoda sprzyjała obserwowaniu pięknej przyrody. Wiele radości sprawiło dzieciom zbieranie kasztanów i obserwowanie skaczących wszędzie wiewiórek.