Jak co roku w czerwcu cała wspólnota przedszkolno - szkolna spotkała się na pikniku. Wspólnie świętowaliśmy 1050 rocznicę Chrztu Polski. Z tej okazji wiele osób przebrało się w stroje z epoki, co pozwoliło nam przenieść się w czasy Mieszka I. Całe rodziny brały udział w grze terenowej, gdzie trzeba było wykazać się odwagą, sprawnością ruchową oraz umiejętnościami manualnymi. Szukaliśmy złota, ćwiczyliśmy celność, projektowaliśmy tarcze,... Ogromnym zainteresowaniem cieszył się kącik plastyczny, w którym powstawały piękne prace m.in. kolorowe wianki. Ponadto czekało na nas mnóstwo innych atrakcji: pokaz tańców polskich, rozgrywki piłkarskie, licytacje i finał z losowaniem nagród. Ci, którzy zgłodnieli mogli posilić się pysznymi przekąskami, serwowanymi przez rodziców. Szybko upłynęły nam cztery godziny. Nim się obejrzeliśmy, już musieliśmy się rozstać...

Do zobaczenia za rok!