26 kwietnia 2016 roku przyjechał do naszego przedszkola Teatrzyk Ewangelizacyjny Eden ze spektaklem pt. "Zagubiona owieczka". Aktorzy stwarzając odpowiednią atmosferę do przypowieści, zdobyli uwagę dzieci, co zaowocowało zaangażowaniem ich serc i umysłów w przedstawianą historię.

 Zagubioną owieczką była mała Emilka - takie imię nadały jej dzieci. Troskliwy pasterz nie spoczął, póki Emilka nie znalazła się z powrotem w stadzie. Razem z pasterzem ruszyliśmy w oszukiwania. Pomimo trudów, zniechęcenia i sytuacji groźnych - nie poddawaliśmy się. Była ona dla nas ważna i to dodawało wytrwałości. Misja zakończyła się sukcesem. Nasza owieczka wróciła do stada. Była ogromna radość.

 Przypowieść ta uczy nas, że tym dobrym, troskliwym pasterzem jest Pan Bóg. On bardzo nas kocha i każdy z osobna jest dla Niego wyjątkowy.