Grupa 4B zaprosiła nas na poszukiwanie Wiosny. Po czym poznać, że już przyszła? Jakie są jej zwiastuny? O tym mogliśmy się dowiedzieć podczas przedstawienia które artyści zaprezentowali przed rodzicami i dziećmi. Poszukiwania oznak Wiosny nie były łatwe ale w końcu udało się je dostrzec! Oczywiście odwiedziła nas piękna Panienka , przynosząc ze sobą słońce i ciepły wiosenny deszcz. Wokół rozsypała kolorowe kwiaty, wypuściła z kieszeni motyle, policzyła kropki na skrzydełkach biedronek. Mamy nadzieję, że zagości już u nas na dobre!

Grupa 4B zaprosiła nas na poszukiwanie Wiosny. Po czym poznać, że już przyszła? Jakie są jej zwiastuny? O tym mogliśmy się dowiedzieć podczas przedstawienia które artyści zaprezentowali przed rodzicami i dziećmi. Poszukiwania oznak Wiosny nie były łatwe ale w końcu udało się je dostrzec! Oczywiście odwiedziła nas piękna Panienka , przynosząc ze sobą słońce i ciepły wiosenny deszcz. Wokół rozsypała kolorowe kwiaty, wypuściła z kieszeni motyle, policzyła kropki na skrzydełkach biedronek. Mamy nadzieję, że zagości już u nas na dobre!