W podróż z Babcią i Dziadkiem

 

W poniedziałkowe popołudnie 25 stycznia, w sali widowiskowej gościliśmy bliskich naszym sercom gości – Kochanych Babcie i Dziadków.

To dla Nich, z dużą radością, wystąpiły sześciolatki smile                                     

Dziewczynki i chłopcy, wraz z Panią Małgosią, zaprosili Drogich Gości w tajemniczą i niezwykłą podróż do Afryki.Doktor Dolittle i jego przyjaciele mieli do pokonania niejedną niebezpieczną przygodę, która mimo wielu zmagań, szczęśliwie dobiegła końca.

Tuż po zasłonięciu kurtyny i gromkich brawach, ponownie na scenie pojawili  się młodzi artyści. Tym razem chłopcy, w imieniu całej grupy sześciolatków, wyrazili wdzięczność Kochanym Babciom i Dziadkom, recytując wiersze. Dziewczynki wspierały chłopców śpiewając wraz z nimi piosenki.

Oklaski i łzy wzruszenia były szczerym wyrazem wdzięczności i podziwu dla umiejętności aktorskich oraz tanecznych wspaniałych artystów.               

Dziękujemy Pani Małgosiu za niezapomnianą podróż z Babcią i Dziadkiem.

Nasze spotkanie powoli dobiegało końca. Pozostało wręczenie laurek, własnoręcznie wykonanych prezentów, oraz mocne uściski i buziaki…

Babciu i Dziadku dziękujemy, że byliście z nami.