Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W świąteczną atmosferę wprowadziła nas wystawa szopek bożonarodzeniowych zorganizowana w naszym przedszkolu. Wspaniałe arcydzieła powstały dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci i ich rodziców. Wszystkie prezentowane prace świadczą o wielkiej pomysłowości oraz wyobraźni naszych artystów.
Powstały szopki z pierników, z makaronu, z muszelek. Pojawiły się też prace wykonane z drewna, z plasteliny, dekorowane koronką i wiele innych zaskakujących pomysłów. Najmłodszym przedszkolakom podobały się szopki wykonane z pierników.

 Wystawę można oglądać w naszym przedszkolu do połowy stycznia. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie szopek. Czas spędzony nad ich wykonaniem na pewno sprawił wiele radości. To dzięki Wam mogła powstać nasza wystawa.