1 czerwca to jest zawsze ważny dzień w naszym przedszkolu. Już przy wejściu dzieci i rodzice zostali przeniesieni do rajskiego ogrodu pełnego kwiatów. To był kolorowy wstęp do tego, co nas czekało później. Wszyscy spędziliśmy ten dzień bardzo radośnie. Niespodzianek było mnóstwo, a jedną z nich były zabawy sportowe prowadzone przez p. Dorotę i p. Rafała.

Konkurencje wymagały dużej sprawności ale ze wszystkimi sobie poradziliśmy. Nawet pogoda dopisała, więc większość dnia spędziliśmy na dworze. Po powrocie do sal Panie prowadziły konkursy plastyczne, zgadywanki i quizy. W ciągu dnia mogliśmy się delektować kulinarnymi smakołykami s. Hanny… mniam, mniam! A po podwieczorku czekały na nas lody. To był prawdziwy Dzień Dziecka, pełen radości i zabawy!